Nasza misja

Wspólnie tworzymy e-booki ze zdrowymi przepisami oraz poradami, abyś mógł jeść na swoich zasadach.

Przepisy są przede wszystkim proste w przygotowaniu, a produkty do ich przygotowania znajdziesz w każdym pobliskim sklepie.

Nasze ebooki oraz porady mają na celu pokazanie, że dieta nie jest karą, nie musi być męcząca, nie musisz wydawać dużej kwoty pieniędzy na produkty do przygotowania posiłków i przede wszystkim możesz jeść to co Ci smakuje.

Jedyną rzeczą jaką należy zrobić to stosować się do prostych i przede wszystkim sprawdzonych porad, ponieważ niezależnie od tego w jakim punkcie obecnie jesteś, zawsze możesz pracować nad swoimi nawykami.

Pokazujemy, że jest łatwiejsza droga i chcemy abyś dołączył do nas, ponieważ razem zawsze łatwiej osiągnąć swoje cele.

Dlaczego warto dołączyć

Zaufało nam ponad 25 000 osób to właśnie tyle osób kupiło nasze produkty.

Tysiące komentarzy i setki wiadomości otrzymujemy pozytywny feedback o dobrze wykonanej pracy za co z całego serca dziękujemy.

Ogromna wartość niezależnie czy to darmowe, czy też płatne treści mają zawierać wartość by od razu zastosować wiedzę w praktyce.

Dostosowanie do realiów dieta nie powinna być całym naszym życiem. To dieta jest dla nas nie my dla diety.
Prawdziwa przyjemność a co jeśli powiemy Ci, że cały proces może być przyjemnością? A nie drogą przez mękę? Wchodzisz w to!?
Gwarancja jako jedyni jesteśmy pewni swoich materiałów. Otrzymujesz 30 dniową gwarancję, bądź zwrot bez podania przyczyny.

Team Zmiana Sylwetki

Arkadiusz Szuba

Założyciel portalu ZmianaSylwetki.pl, której głównym celem jest pokazanie funkcjonalnych ćwiczeń oraz pomocy przy wyborze zdrowszych bardziej wartościowych odpowiedników do swojej codziennej diety.

Natalia Jurkian

Autorka profili w mediach społecznościowych pod nazwą ZDROWY PRZEPIS, na których od kilku lat dzieli się przepisami i inspiracjami na zdrowe desery oraz posiłki.

Klaudia Uścińska

Miłośniczka sportu z digitalowymi umiejętnościami. Pomaga nam w tworzeniu opraw graficznych i wizualnych koncepcji.

Jakub Młynarski

Przedsiębiorca z blisko 5 letnim doświadczeniem w marketingu. Specjalizuję się w dziedzinie Facebook ADS. Doświadczenie poparte ogromną praktyką pozwoliło klientom osiągnąć wyznaczone cele.

Hubert Siast

Właściciel firmy Divstack. Razem ze swoim zespołem pomagam w obsłudze i rozwoju strony internetowej oraz sklepu.

Oraz wszyscy partnerzy którzy wspierają nas w naszych działaniach.

Dziękuje za każdy “like”, komentarz oraz udostępnienie. Nasze profile:

Opinie i rekomendacje, zdjęcia możesz znaleźć poniżej. Kliknij i sprawdź: