fbpx
Sprawdź proszę adres e-mail 

Otrzymasz tam ode mnie bezpłatny  dziennik


Jednak wcześniej mam dla Ciebie
 coś ekstra i co najważniejsze bezpłatnie !

Masz już dość marnych wyników ?

Jeżeli jesteś jak większość ludzi, cały czas kręcisz się w kółko, ćwicząc tydzień po tygodniu, nie widząc żadnych prawdziwych postępów to właśnie nasz unikalny  program będzie właśnie dla Ciebie. 

Jeżeli nie widzisz nowych mięśni, zero spalonego tłuszczu, brak widocznych efektów wówczas warto jest coś zmienić nie uważasz?

Z pewnością próbowałeś różne plany treningowe, dietę, gdzie eliminując białe pieczywo, makaron, biorąc różnego rodzaju spalacze tłuszczu, które prócz przyśpieszenia bicia serca nie przyniosły żadnych innych efektów.

Być może wydawałeś pieniądze na drogie i nieskuteczne suplementy diety. Po prostu próbowałeś(aś) już wszystkiego! A efektów jak nie było tak nie ma.

Ale bez względu na wszystko, co robisz nic nie działa tak jak ty tego chciał(a) byś.

Oczywiście nie jesteś sam(a). Smutna prawda jest taka, że nawet po miesiącach konsekwentnych działań większość ludzi nie ma efektów


Jak to działa?

Opowiedz nam o swoich celach jak chcesz zmienić swoją sylwetkę, a my dopasujemy dla Ciebie jednego z naszych doświadczonych specjalistów.

Na początku PROGRAMU ZMIANA SYLWETKI zostaniesz poproszony o wypełnienie ankiety, abyśmy mogli dopasować do Ciebie odpowiedniego trenera. 

Zapytamy Cię o cele, doświadczenie treningowe, ile czasu możesz trenować, jaki masz dostęp do sprzętu (w domu czy też na siłowni), preferencje dietetyczne, przeciwwskazania i wszystko inne co może mieć wpływ na realizację celów.

Wykorzystamy te informację, aby dopasować Cię do jednego z naszych specjalistów PROGRAMU ZMIANA SYLWETKI, który dokładnie powie Ci co masz zrobić by osiągnąć cel.

Nasz "Program Zmiana Sylwetki" przynosi realne wyniki i to szybko

Uzyskiwanie konkretnych porad od naszego doświadczonego teamu dostosuje strategie nawet dla najbardziej wymagających. Jeżeli chcesz radykalnie przejść transformację ciała i uzyskania wyników, których zawsze chciałeś.

Jako członek naszej społeczności zostaniesz przypisany do specjalistów, gdzie uzyskasz odpowiedzi na każde pytanie. Zaplanuje on niestandardowy plan treningu oraz odżywiania, który jest całkowicie oparty na twoich celach. 

A wszystko to za ułamek ceny, jaką zapłaciłbyś za trenera personalnego, czy też dietetyka gdzie godzina to koszt minimum 100 zł.

Trening i plan odżywiania od dietetyka

Twój osobisty trener opracuje w pełni spersonalizowany plan treningu i odżywania  na podstawie twoich celów i preferencji, który pokaże dokładnie, co zrobić, aby szybko uzyskać wyniki. 

Oznacza to, że nie musisz już zgadywać, jakie ćwiczenia wykonywać i jaką dietę powinieneś stosować. Po prostu trzymaj się swojego planu i uzyskaj szybkie efekty.

Wytrwaj w swoich działaniach dzięki ciągłej motywacji
i wsparciu 

Twój trener osobisty będzie regularnie się z tobą kontaktował i wprowadzał zmiany, abyś był na dobrej drodze do osiągnięcia wyznaczonych celów. Ponadto możesz kontaktować się z swoim trenerem 24/7!

Więc jeśli masz pytanie lub potrzebujesz wsparcia twój trener będzie czekał na twój znak, by wskazać Ci właściwy kierunek.


Wszystko, czego potrzebujesz,
aby stać się szczuplejszym

Niezależnie od tego, czy chcesz być szczupły i zgrabny, zbudować masę mięśniową, czy po prostu pozbyć się tkanki tłuszczowej z brzucha, osobisty trener pokaże Ci dokładnie co zrobić, aby uzyskać pożądane ciało. 

Plan odżywiania 
z produktami,
które lubisz

Stań się szczuplejszy i silniejszy, nie rezygnując z jedzenia, które kochasz. Twój trener da ci kompleksowy plan diety, który jest zarówno skuteczny, jak i łatwy do utrzymania.

Nieograniczone wsparcie z naszej strony

Twój trener jest zawsze do twojej dyspozycji, dlatego też zawsze, gdy potrzebujesz wsparcia, zawsze możesz polegać na swoim trenerze, który pomoże Ci utrzymać odpowiedni tor.

Sprawdzony PROGRAM
ZMIANA SYLWETKI
, który faktycznie przynosi rezultaty

Do tej pory istniał dobry powód, dla którego nie udało się uzyskać oczekiwanych rezultatów podczas treningów i diety. Powód ten jest prosty. Zbyt duża ilość informacji. 

Przez dziesięciolecia przemysł i branża fitness przesycona była sprzecznymi informacjami na temat budowania masy mięśniowej i utraty tłuszczu, pozostawiając Cię zdezorientowanym w morzu nieskutecznych treningów, nierealnych diet i cudownych środków na odchudzanie.

Skąd masz wiedzieć, które programy treningowe i diety faktycznie działają, a na które po prostu szkoda czasu?

Właśnie dlatego tak wiele osób walczy, ponieważ jest tam zbyt wiele informacji, a większość z nich jest po prostu błędna.

Dobra wiadomość jest taka, że istnieje skrót.

Gdy podejmiesz z nami współpracę zapoznasz się z najlepszą strategią, która będzie oparta o konkretne wyniki naukowe jak i oparte o wieloletnie doświadczenie specjalistów. 

Nie znajdziesz tutaj ściemy.

Nasze treningi oparte są na opanowaniu podstawowych ćwiczeń, a szczególnie z naciskiem na ciągłe doskonalenie tydzień po tygodniu.

W ciągu zaledwie kilku tygodni pracy z trenerem poczujesz się silniejszy, zaczniesz lepiej wyglądać i będziesz miał pewność, że praca, którą wkładasz w swój plan treningowy, przekłada się na realne i widoczne rezultaty.


Potężne narzędzia i wsparcie, które pomogą śledzić twoje postępy.

Uzyskasz dostęp do wszystkich narzędzi i wsparcia, którego potrzebujesz, aby działać wydajniej. Poczuj się pewnie na każdym kroku, śledząc swoje postępy w nowej lepszej odsłonie samego siebie.

Przez dziesięciolecia przemysł i branża fitness przesycona była sprzecznymi informacjami na temat budowania masy mięśniowej i utraty tłuszczu, pozostawiając Cię zdezorientowanym w morzu nieskutecznych treningów, nierealnych diet i cudownych środków na odchudzanie.

Skąd masz wiedzieć, które programy treningowe i diety faktycznie działają, a na które po prostu szkoda czasu?

Właśnie dlatego tak wiele osób walczy, ponieważ jest tam zbyt wiele informacji, a większość z nich jest po prostu błędna.

Dobra wiadomość jest taka, że istnieje skrót.

Gdy podejmiesz z nami współpracę zapoznasz się z najlepszą strategią, która będzie oparta o konkretne wyniki naukowe jak i rzeczywistymi wynikami.

Nie znajdziesz tutaj ściemy.

Nasze treningi oparte są na opanowaniu podstawowych ćwiczeń, a szczególnie z naciskiem na ciągłe doskonalenie tydzień po tygodniu.

W ciągu zaledwie kilku tygodni pracy z trenerem poczujesz się silniejszy, zaczniesz lepiej wyglądać i będziesz miał pewność, że praca, którą wkładasz w swój plan treningowy, przekłada się na realne I widoczne rezultaty.


Śledzenie postępów

Twoje efekty są naszym sukcesem!

Szczegółowy plan działania

Nieszablonowa strategia, która jest prosta w zastosowaniu

Motywacja i odpowiedzialność

Nie da się? Nie istnieje!

Przestań
odkładać na później.
Zacznij TERAZ

Jak długo mówiłeś sobie, że chcesz wrócić do formy? Teraz masz szansę.

Dzięki naszemu osobistemu programowi jest to łatwiejsze, niż działanie na własną rękę, dzięki temu szybciej osiągniesz wszystkie swoje cele.

Nie czekaj do poniedziałku, przyszłego miesiąca czy też nowego roku. Zacznij od teraz zrób pierwszy krok!


FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega Program Zmiana Sylwetki?

Nasz program skierowany jest zarówno do kobiet jak i do mężczyzn. Niezależnie od tego czy chcesz zbudować masę mięśniową, czy też chcesz po prostu schudnąć zostaniesz dopasowany do specjalisty, który zrealizuje z tobą konkretny plan działania. 

Jaki jest koszt programu?

Nasz program kosztuje 199zł miesięcznie, jednak jest to znacznie taniej, niż trener osobisty oraz dietetyk. Cena obejmuje nieograniczone wsparcie 1 na 1 od trenera, cotygodniowe kontrole postępów, bieżące aktualizacje oraz twoje plany treningowe i żywieniowe.

Czy muszę chodzić na siłownie?

Nie musisz, aby pracować z naszymi trenerami. Twój trener opracuje dla Ciebie plan na podstawie tego, gdzie ćwiczyć i do jakiego sprzętu masz dostęp w domu czy też na siłowni.

Czy nie jestem na to za stary?

Ani trochę! Nasz system przystosowany jest do pracy z mężczyznami i kobietami w różnym wieku. Niektórzy z naszych klientów mają ponad 60 lat i regularnie poprawiają swoją siłę i wydajność.

Czy trener to prawdziwa osoba?

Absolutnie, że tak. Zapisując się do naszego programu współpracujesz z trenerem, który ma minimum 10 letnie doświadczenie, który pomoże Ci uzyskać oczekiwanie wyniki. Będziesz miał pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Jak mam się komunikować z moim trenerem?

Możesz wysłać wiadomość do osobistego trenera, kiedy chcesz, 24 godziny na dobę, za pośrednictwem e-mail. Twój trener będzie  cię motywować, oferować porady, odpowiadać na pytania i pomoże Ci utrzymywać odpowiedni kierunek.

kiedy uzyskam odpowiedź na swoje pytanie?

Z reguły trener skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin. Jednak średni czas reakcji jest zwykle znacznie szybszy, a Twój trener zawsze będzie starał się do ciebie odpisać możliwie jak najszybciej.

Jak często trener będzie się ze mną komunikował?

Twój trener  będzie przeprowadzał kompleksowy przegląd postępów raz w tygodniu, który obejmuje szczegółowy przegląd twoich planów treningowych i żywieniowych. Dokona rutynowych korekt programu treningowego w zależności od twoich postępów, a także powie ci, na jakich ważnych obszarach należy się skupić w następnym tygodniu.

Oczywiście, poza cotygodniowymi kompleksowymi zameldowaniami, Twój trener jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na twoje pytania i wesprzeć Cię. Częsty kontakt z trenerem jest ważny, abyś był odpowiedzialny za swój plan  i upewniał się, że osiągasz wymierne wyniki tydzień po tygodniu.


ZERO RYZYKA
Przez 14 dni możesz bezpłatnie testować program bez żadnych konsekwencji.


BEZ UMOWY
Wystarczy, że napiszesz nam o tym, że nie jesteś zainteresowany współpracą. Zrezygnuj kiedy chcesz.


POMOC PREMIUM
Jeżeli masz pytania w każdej chwili możesz do nas napisać i dostaniesz swoją odpowiedź.

Page Created with OptimizePress