fbpx

Zapisz się na TERAZ

Podaj swoje dane

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Close

Wypełnij pola

Skontaktuje się z tobą o wybranej godzinie

Subskrybując kanał zgadzasz się z Polityką Prywatności. Będę Cię informował o każdym nowym wpisie na blogu. ZERO spamu! Tylko konkrety.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Odbierz Darmową
Konsultacje

Z tej strony Arkadiusz Szuba

Jeżeli chcesz schudnąć mam dla Ciebie świetne wieści. 

Chciałbym Ci zaoferować bezpłatną 15-20 minutową konsultację.

Jak to będzie wyglądało?

Umów się ze mną na rozmowę – podczas tej rozmowy przeanalizuje jak wygląda twoja praca, tryb życia, oblicze twoje zapotrzebowanie kaloryczne, sprawdzę co jesz i jakie błędy popełniasz, udzielę Ci wskazówek w jaki sposób bez konieczności wychodzenia z domu zadbać o formę. 


Później staną się dwie rzeczy:

Konsultacja jest zupełnie darmowa

Wszystko co teraz musisz zrobić to podać swoje imię, numer telefonu, oraz preferowaną godzinę kontaktu. Ja zatelefonuje do Ciebie na własny koszt i porozmawiamy o tym co chcesz osiągnąć i pokaże Ci jak do tego punktu dojść.

Dlaczego same diety nie działają?
Sprawdź w poniższym nagraniu

Wybrane opinie

Revolutionary

Bardzo fajny trener personalny. Zaczęłam ćwiczyć w lutym – dostosował idealnie dietę oraz ćwiczenia, w 4 miesiąca schudłam 10 kg. Ma indywidualne podejście do każdego klienta. Polecam

Iryna golovan

specjalista ds. marketingu

Revolutionary

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalnego podejścia Arka do wykonywanej przez siebie pracy. Zawszę mogę liczyć na jego wsparcie oraz ogromną wiedzę. Poza tym to jeden z nielicznych trenerów, który nie spoczywa na laurach tylko cały czas podwyższa swoje kwalifikacje . Najlepszy w branży 🙂 Bardzo polecam wszystkim, którym potrzeba zastrzyku pozytywnej energii i zapału do zdrowego życia :)”

Daniel Jasik

 Prawnik (przyszły)

Awesome

Polecam Arka jako trenera. Ma sporą wiedzę, którą dzieli się udzielając odpowiedzi nawet na niekończące się pytania odnośnie treningów, żywienia i wykonywanych ćwiczeń.

katarzyna kusz

Studentka

Amazing

Nigdy siebie nie widziałam na siłowni,a jednak zawsze musi być ten pierwszy raz i stało się . Dzięki Arkowi wciągnęłam się na maksa.Wysiłek..czasem ( ale tylko czasem ) trochę boli..humor..energia…super spędzony czas . Profesjonalny , wymagający i skuteczny – te określenia idealnie pasują do Arka . POLECAM trening z Arkadiuszem

Ewelina Salach

Sprzedawca

Page Created with OptimizePress