Zapisz się na TERAZ

Podaj swoje dane

Zgadzam się z Polityką Prywatności

Close

Wypełnij pola

Skontaktuje się z tobą o wybranej godzinie

Subskrybując kanał zgadzasz się z Polityką Prywatności. Będę Cię informował o każdym nowym wpisie na blogu. ZERO spamu! Tylko konkrety.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Darmowa
30 Minutowa Konsultacja

UWAGA! Efekty będą widoczne z tygodnia
na tydzień

Arkadiusz Szuba

CEO Zmianasylwetki.pl

Z tej strony Arkadiusz Szuba. Mam do Ciebie prośbę. Poświęć chwilę a obiecuje Ci, że wszystko co wiedziałeś na temat odchudzania okaże się stertą mitów i bezpodstawnych kłamstw. 

Pewnie zastanawiasz się na czym polega konsultacja oraz czy może pomóc właśnie tobie w osiągnięciu konkretnych rezultatów.

O tym powiem Ci już za chwilę.

...ale najpierw chcę wyjaśnić pewną kwestię.

Jak myślisz dlaczego w większości przypadków gotowe plany treningowe i dietetyczne nie działają?

Jeżeli zaliczasz się do osób, które próbowały wielu sposobów na odchudzanie jednak żaden z nich nie okazał się skuteczny wówczas musisz wiedzieć, że wina nie zawsze leży po twojej stronie!

Często jest tak, że kupując gotowe rozwiązania nie jesteśmy prowadzeni i nie mamy się do kogo zwrócić o pomoc i nie ma osoby, która będzie analizować nasze postępy i sprawdzać nas czy wszystko robimy jak należy.

Wiedziałem, ze jest problem który trzeba rozwiązać by prowadzić ludzi za przysłowiową " rękę" i dokładnie mówić co mają robić

Dodatkowo cały czas ich edukować, by po pewnym czasie sami mogli kontynuować swoją przemianę, by ta okazała się trwała i  bez efektu jojo.

Ponieważ sam kiedyś zaczynałem wiem jak było ciężko, dlatego ty nie musisz zaczynać samodzielnie. 

Chciałbym Ci przedstawić konkretny plan działania byś dokładnie wiedział co robić. 

Będziesz pod stałą opieką, dzięki temu nawet w gorszych momentach nie stracisz motywacji, a ty prędzej czy później osiągniesz swój cel.  

Kilka opinii na temat mojej pracy  znajdziesz poniżej. 

Mam dowody na to, że plan działania, które realizuje daje efekty

Co najważniejsze twoją przemianę możemy dokonać przez Internet, dzięki stałym kontakcie będziesz miał pewność, że działania, które podejmujesz dają konkretne korzyści. 

Stosuje metodę kaizen a więc najbardziej skuteczną, która polega na wykonywaniu małych kroków, które dają  wielkie efekty w przyszłości. 


Współpracuj ze mną przede wszystkim:

- nie będziesz musiał rezygnować z jedzenia, którego lubisz,

- uzyskasz odpowiedź na każde swoje pytanie,

- poczujesz, że masz więcej energii na co dzień,

- ale co najważniejsze będziesz miał efekty


Pamiętaj to ja będę pracował nad tym byś zrealizował swoje cele, jednak oczekuje  zaangażowania!

Też miałem podobnie jak ty, jednak uwierz, że są sposoby, dzięki którym nie będziesz musiał czekać do poniedziałku, następnego miesiąca, czy nowego roku by zacząć w końcu wyglądać tak jak chcesz!.

Jak Wygląda Konsultacja?

Pierwsza Opcja

Step 1

Pierwsza w której podziękujemy sobie za rozmowę powiesz mi, że wszystko już wiesz i działasz na własną rękę, więc konsultacja jest dla Ciebie w 100% darmowa.  

Druga Opcja

Step 1

Druga sytuacja to opcja w której ja prowadzę Cię krok po kroku i dokładnie mówię Ci co masz robić między innymi poprzez ułożenie planu treningowego, dietetycznego, suplementacji, będę pilnował tego co robisz. A co najważniejsze pomogę Ci przejść z punku w którym jesteś do punktu w którym masz świetną sylwetkę o której zawsze marzyłeś i wtedy zaproponuje Ci drobną ofertę, ale jak piszę konsultacja do niczego nie zobowiązuje. 

Uwaga!!!
Oferta Ograniczona
Czasowo Dla
Pierwszych 10 Osób!

Wszystko co teraz musisz zrobić to podać swoje imię, numer telefonu, oraz preferowaną godzinę kontaktu. 

Ja zadzwonię do Ciebie na własny koszt i porozmawiamy o tym co chcesz osiągnąć i pokaże Ci jak do tego punktu dojść.

Kliknij w link poniżej i zapisz się już teraz!

Obalam mity!

Internet zawiera bardzo wiele sprzecznych informacji. Czasem już nie wiemy w co wierzyć.

Tak ważne jest by przedstawić Ci to wszystko w łatwy i przystępny sposób

!!! Obejrzyj krótkie 2 min video. !!!

Wybrane opinie

Revolutionary

Bardzo fajny trener personalny. Zaczęłam ćwiczyć w lutym – dostosował idealnie dietę oraz ćwiczenia, w 4 miesiąca schudłam 10 kg. Ma indywidualne podejście do każdego klienta. Polecam

Iryna golovan

specjalista ds. marketingu

Revolutionary

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalnego podejścia Arka do wykonywanej przez siebie pracy. Zawszę mogę liczyć na jego wsparcie oraz ogromną wiedzę. Poza tym to jeden z nielicznych trenerów, który nie spoczywa na laurach tylko cały czas podwyższa swoje kwalifikacje . Najlepszy w branży 🙂 Bardzo polecam wszystkim, którym potrzeba zastrzyku pozytywnej energii i zapału do zdrowego życia :)”

Daniel Jasik

 Prawnik (przyszły)

Awesome

Polecam Arka jako trenera. Ma sporą wiedzę, którą dzieli się udzielając odpowiedzi nawet na niekończące się pytania odnośnie treningów, żywienia i wykonywanych ćwiczeń.

katarzyna kusz

Studentka

Amazing

Nigdy siebie nie widziałam na siłowni,a jednak zawsze musi być ten pierwszy raz i stało się . Dzięki Arkowi wciągnęłam się na maksa.Wysiłek..czasem ( ale tylko czasem ) trochę boli..humor..energia…super spędzony czas . Profesjonalny , wymagający i skuteczny – te określenia idealnie pasują do Arka . POLECAM trening z Arkadiuszem

Ewelina Salach

Sprzedawca

Zapisz się na darmową konsultację