Więcej
Darmowa Dieta
10
godzin
00
minut
00
sekund

STARA CENA 39 ZŁ

Tylko Teraz 0 ZŁ

Z powodu pandemii wielu z nas zaczęło korzystać z naszych kuchni jak nigdy dotąd. Zaczęliśmy przygotowywać nowe dania dla naszych rodzin, ale szybko odkryliśmy, że przygotowanie większości wspaniałych potraw zajmuje dużo czasu. A zanim skończymy gotować, w zlewie będzie już sterta brudnych naczyń.

Sprawy wyglądałyby inaczej, gdybyśmy mieli thermomix.
Wyobraź sobie, że masz tylko jedno urządzenie kuchenne, które wykonuje za Ciebie krojenie, miksowanie, przecieranie, siekanie, mielenie i ubijanie? Gotowanie byłoby tak łatwe i przyjemne!

Oto pięć powodów, dla których warto rozważyć kupienie thermomixa/lidlomixa:

1. Oszczędza czas

Jak wspomniałem, robot kuchenny oszczędza dużo czasu w kuchni. Wszystkie służebne zadania, takie jak siekanie, szatkowanie i cięcie, są wykonywane za Ciebie. Skuteczność tego urządzenia sprawiła, że stał się on podstawowym wyposażeniem w wielu domach i restauracjach.
Nawet jeśli prowadzisz ruchliwą knajpkę, możesz szybko przetworzyć partie jedzenia. Jeśli często organizujesz kolacje, możesz szybko przygotować jedzenie bez konieczności zostawiania gości samych.

2. Jest wielofunkcyjny

Robot kuchenny jest wszechstronny. Możesz go użyć do posiekania lub pokrojenia składników. Możesz również użyć go do przygotowania szybkiej zupy krem w chłodne zimowe poranki.
Wszystko, co musisz zrobić, to wrzucić składniki do miski, ustawić odpowiednią funkcję i w mgnieniu oka, ciepła zupa jest gotowa.

3. Promuje zdrowe odżywianie

Przygotowywanie zdrowych posiłków nie jest nauką o rakietach, ale może być czasochłonne. Połącz to z napiętym harmonogramem, a możesz codziennie jeść niezdrowe posiłki. W tym również jest w stanie pomóc robot kuchenny.
Łatwiej będzie Ci przygotowywać zdrowe posiłki, ponieważ nie musisz przygotowywać składników. Badania wykazały, że ludzie, którzy regularnie jedzą domowe posiłki, są zdrowsi i szczęśliwsi. Spożywają mniej przetworzonej żywności i cukru, co skutkuje wyższym poziomem energii i lepszym zdrowiem psychicznym.

5 powodów, dla których warto kupić thermomix

4. Gotowanie jedzenia dla wielu osób będzie łatwe i szybkie

Spotkania i imprezy rodzinne są nieuniknione, ale niektórzy ludzie boją się ich z powodu wielu godzin spędzonych w kuchni. Robot kuchenny jest rozwiązaniem tych problemów. Użyj go, aby przygotować smaczne posiłki i desery na Święto Bożego Narodzenia, uroczyste kolacje i imprezy okolicznościowe. Spodoba Ci się ten styl pracy, nawet gdy gotujesz dla wielu osób.

5. Możesz wypróbować różne przepisy

Czy lubisz od czasu do czasu wypróbowywać nowe przepisy? Jeśli tak, to robot kuchenny, jest w stanie to bardzo ułatwić bez konieczności tarcia sera, krojenia warzyw, wyrabiania ciasta czy siekania orzechów. Nawet jeśli dopiero zainteresowałaś się gotowaniem, robot kuchenny może pomóc Ci poczuć się jak profesjonalistka. Każdy przepis, który wypróbujesz, wyjdzie idealnie.

Podsumowanie

Roboty kuchenne zdecydowanie ułatwiły życie szefom kuchni i osobom, które uwielbiają gotować. A pomagając w skróceniu czasu przygotowania posiłków, pozwalają ludziom mieć więcej czasu i energii. Dodatkowo dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie, przygotowaliśmy nowy e-book „Dietetyczne przepisy na Thermomix”, gdzie znajdziesz aż 120 fit przepisów, które pasują zarówno na Thermomix jak i Lidlomix.

Zostaw komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.